SOSW Konin

„W eterze i na rowerze”

W niedzielny poranek, 14 sierpnia, wielu miłośników dwóch kółek spotkało się na parkingu przed Centrum Handlowym Ferio, aby wystartować w rodzinnym rajdzie rowerowym „W eterze i na rowerze”, którego organizatorami byli CH FERIO, RMF MAXXX i PTTK CIKLO Konin.

My też tam byliśmy!!!

Trasa rajdu biegła przez Janowice, Krągolę, Żdżary do skansenu w miejscowości Bicz, gdzie gospodarze zapewnili uczestnikom rajdu poczęstunek, wiele serdeczności i możliwość zwiedzania tego urokliwego zakątka. Dalej przez Modłę i Lisiec Wielki pomknęliśmy do mety przy OSP w Żychlinie, gdzie czekały na nas konkursy z niespodziankami i grochówka.

Na mecie pojawili sie wszyscy, zarówno ci wytrawni kolarze, dla których trasa była rozgrzewką, jak i mniej zaprawieni „wyczynowcy”. Nie zabrakło oczywiście najmłodszych którym pozazdrościliśmy zapału i zaangażowania w kręceniu małymi kółeczkami.

Podczas rajdu, dzięki przychylności organizatorów, przeprowadziliśmy zbiórkę publiczną „Cegiełkowa Sala 1”, której celem jest pozyskanie środków finansowych na projekt techniczny budowy sali gimnastycznej przy Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym im. Janusza Korczaka w Koninie. Chociaż zwykle cykliści nie posiadają przy sobie portfeli, jednak uzyskaliśmy wsparcie finansowe w kwocie 502,65 zł, za co ogromnie dziękujemy!

Na naszym koncie mamy już ponad 35 tys. złotych. Potrzebujemy jeszcze około 20 tys., aby sfinansować projekt techniczny nowej sali gimnastycznej, której tak bardzo potrzebują nasi uczniowie.

Dla wszystkich z Państwa, którzy chcieliby nam pomóc podajemy numer konta, z prośbą o wpłaty.

81 8530 0000 0000 0130 2000 0010 /z dopiskiem: na budowę sali gimnastycznej/

Wiemy, że z Państwa pomocą zrealizujemy nasze marzenia!

 

A tymczasem jeszcze raz powspominajmy rajdową niedzielę!

 

{Loadgallery_wd gallery_type=thumbnails theme_id=1 gallery_id=14 sort_by=order order_by=asc show_search_box=0 show_sort_images=0 search_box_width=180 image_column_number=5 images_per_page=30 image_title=none image_enable_page=1 thumb_width=180 thumb_height=90 thumb_click_action=undefined thumb_link_target=undefined popup_fullscreen=0 popup_autoplay=0 popup_width=800 popup_height=500 popup_effect=fade popup_interval=5 popup_enable_filmstrip=1 popup_filmstrip_height=70 popup_enable_ctrl_btn=1 popup_enable_fullscreen=1 popup_enable_info=1 popup_info_always_show=0 popup_info_full_width=1 popup_enable_rate=0 popup_enable_comment=1 popup_hit_counter=0 popup_enable_facebook=1 popup_enable_twitter=1 popup_enable_google=1 popup_enable_pinterest=0 popup_enable_tumblr=0 watermark_type=none watermark_link=http%3A%2F%2Fweb-dorado.com}

Leave a Comment

Skip to content