SOSW Konin

Turmageddon

Oj, działo się na Turmageddonie.

Śmiałkowie z naszego Ośrodka: Dominika, Karolina, Nikola, Weronika, Bartek, Filip, Kuba i Olek, już po raz drugi wzięli udział w Turmageddonie, czyli w Integracyjnym Biegu z Przeszkodami, który odbył się w Turku w sobotę 28 września.

Zawodnicy, pod opieką asystentów, zmierzyli się z licznymi –  trudniejszymi i łatwiejszymi – przeszkodami, przygotowanymi przez  organizatorów. Nie straszna im była zimna woda, błoto, mostki, tunele. Wszyscy z uśmiechem zaliczali kolejne zadania, wykazując się odwagą, sprytem i wytrwałością.

Co tu dużo mówić – zobaczcie sami!

{Loadgallery_wd gallery_type=thumbnails theme_id=1 gallery_id=192 sort_by=order order_by=asc show_search_box=0 show_sort_images=0 search_box_width=180 image_column_number=5 images_per_page=30 image_title=none image_enable_page=1 thumb_width=180 thumb_height=90 thumb_click_action=undefined thumb_link_target=undefined popup_fullscreen=0 popup_autoplay=0 popup_width=800 popup_height=500 popup_effect=fade popup_interval=5 popup_enable_filmstrip=1 popup_filmstrip_height=70 popup_enable_ctrl_btn=1 popup_enable_fullscreen=1 popup_enable_info=1 popup_info_always_show=0 popup_info_full_width=1 popup_enable_rate=0 popup_enable_comment=1 popup_hit_counter=0 popup_enable_facebook=1 popup_enable_twitter=1 popup_enable_google=1 popup_enable_pinterest=0 popup_enable_tumblr=0 watermark_type=none watermark_link=http%3A%2F%2Fweb-dorado.com}

 

Leave a Comment

Skip to content