SOSW Konin

Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy im. Janusza Korczaka w Koninie
ul. Kaliska 19
62-500 Konin
63 242-91-61
sekretariat@sosw.konin.pl

Święto Szkoły

W dniu 2 czerwca w naszym Ośrodku odbyło się Święto szkoły, festyn rodzinny z okazji dnia Dziecka.
Festyn odbył się w stylu farmerskim. Dla naszych uczniów czekało wiele atrakcji, dmuchaniec, popcorn, tatuaże, kącik fryzjerski, malowanie twarzy, fotobudka, bańki mydlane, tor przeszkód na sali gimnastycznej oraz warsztaty kreatywne w ogrodzie sensorycznym.
W przerwach pomiędzy zabawami można było odpocząć w naszej szkolnej kawiarence, w której można było spróbować smacznego ciasta oraz chleb z pastami. Nie mogło również zabraknąć jak co roku pysznego grilla oraz grochówki. Odbył się również kiermasz książek oraz „Magiczna Szafa”.
Mimo niesprzyjającej pogody nastroje były pogodne, pełne radości, a na twarzach naszych uczniów gościł uśmiech. W programie występów pojawiły się piosenki, zabawy i tańce. Największą atrakcją była zumba podczas, której wspólnie bawiła się cała społeczność Ośrodka wraz z rodzicami. Takie chwile tylko utwierdzają nas w przekonaniu, że warto poświęcać nasz czas dla dobra najmłodszych.
Serdeczne podziękowania składamy na ręce naszych sponsorów idarczyńców. Dziękujemy FUNDACJI PRZYJACÓŁ ZDROWIA za wieloletnią współpracę w realizowaniu konkursu „Żyjmy zdrowo i korowo” oraz ufundowanie atrakcyjnych nagród rzeczowych dla wszystkich uczestników konkursu. Jak co roku jesteście z nami podczas Święta Szkoły. Dziękujemy przedstawicielowi Fundacji panu Romanowi Karaszewskiemu, prezes Fundacji pani Agnieszce Karaszewskiej, wiceprezesowi panu Piotrowi Witasik, członkowi Fundacji Violetcie Czech-Sikorskiej. Podziękowania kierujemy również Firmie KARNAFEL.PL-sklep rowerowy mieszczącej się przy ulicy Spółdzielców 9 w Koninie, która wraz z FUNDACJĄ PRZYJACIÓŁ ZDROWIA jest współfundatorem nagrody głównej – roweru miejskiego.
Dziękujemy Stowarzyszeniu Razem Damy Rade na czele z panią Prezes Renatą Herman za wsparcie finansowe.
Dziękujemy państwu Agnieszce i Robertowi Janiak oraz Aleksandrze i Tomaszowi Hetke za udostępnienie dmuchańca dla naszych uczniów.
Dziękujemy uczennicom klas fryzjerskich ZS im. Mikołaja Kopernika za piękne fryzury na głowach naszych uczniów.
Dziękujemy wszystkim zaangażowanym osobom uczestniczącym w realizacji Naszego Święta.

Dziękujemy, że jesteście z nami.

Skip to content