SOSW Konin

Rajd rowerowy z Weroniką

Rajd rowerowy z Weroniką – pod takim znaczącym hasłem w sobotę 21 września spotkali się w Kramsku najbliżsi – rodzina, przyjaciele i znajomi – Weroniki Żabierek, aby wspólnie świętować jej bardzo udany występ  na Światowych Letnich Igrzyskach w Abu Dhabi.

W promieniach wrześniowego słońca, na dwóch i trzech kółkach, kolarze przemierzyli malowniczą trasę treningową Weroniki. Podczas odpoczynku na łące rozegrali mecz, przeciągali linę i zajadali się wyśmienitymi  pączkami, które upiekła Babcia Werki.

Każdy uczestnik otrzymał pamiątkowy medal i zaproszenie na dyskotekę. Taniec połączył na parkiecie wszystkie pokolenia.  Zabawa była na 102, a gościnność teamu „Żabierek Family” zachwyciła wszystkich.  Żal było wyjeżdżać…

Rajd będzie miał kolejne edycje, o co zadbają Weronika, Rodzice i przyjaciele z Klubu Olimpiad Specjalnych. Takie wspaniałe inicjatywy Programu Rodzinnego trzeba pielęgnować! Jeszcze raz dziękujemy za cudne chwile w sportowym stylu.

{Loadgallery_wd gallery_type=thumbnails theme_id=1 gallery_id=189 sort_by=order order_by=asc show_search_box=0 show_sort_images=0 search_box_width=180 image_column_number=5 images_per_page=30 image_title=none image_enable_page=1 thumb_width=180 thumb_height=90 thumb_click_action=undefined thumb_link_target=undefined popup_fullscreen=0 popup_autoplay=0 popup_width=800 popup_height=500 popup_effect=fade popup_interval=5 popup_enable_filmstrip=1 popup_filmstrip_height=70 popup_enable_ctrl_btn=1 popup_enable_fullscreen=1 popup_enable_info=1 popup_info_always_show=0 popup_info_full_width=1 popup_enable_rate=0 popup_enable_comment=1 popup_hit_counter=0 popup_enable_facebook=1 popup_enable_twitter=1 popup_enable_google=1 popup_enable_pinterest=0 popup_enable_tumblr=0 watermark_type=none watermark_link=http%3A%2F%2Fweb-dorado.com}

 

Leave a Comment

Skip to content