SOSW Konin

Podsumowanie konkursu fotograficznego „Z książką w obiektywie”

W związku z tym, że w naszej bibliotece pojawiło się mnóstwo kolorowych książek różnych wydawnictw postanowiliśmy dać wodzę fantazji i sprawdzić, jak nasi wychowankowie widzą książkę przez obiektyw aparatu. Temu posłużył konkurs ogłoszony porą jesienną pt: „ Książka w obiektywie”.

Wychowankowie mieli wiele pomysłów na to, co można robić z książką i przedstawili to na zdjęciach z książką wykonanych przez siebie. Bo, jak się okazało, książkę można nie tylko czytać, oglądać zawarte w niej ilustracje, czy wypożyczać z biblioteki ale można z książka spać, można o książce opowiadać, można z nią spacerować, wygłupiać się a nawet z nią pracować, uczyć się czy ćwiczyć.

W konkursie uczestniczyło kilkunastu wychowanków; wszyscy zostali wyróżnieni, gdyż zdaniem organizatorów każdy uczestnik konkursu wykazał się dużą pomysłowością i oryginalnością. Podsumowaniem konkursu była wystawa w bibliotece szkolnej, podczas której można podziwiać zgromadzone fotografie i czerpać pomysły do wyjątkowych spotkań z książką.

{Loadgallery_wd gallery_type=thumbnails theme_id=1 gallery_id=161 sort_by=order order_by=asc show_search_box=0 show_sort_images=0 search_box_width=180 image_column_number=5 images_per_page=30 image_title=none image_enable_page=1 thumb_width=180 thumb_height=90 thumb_click_action=undefined thumb_link_target=undefined popup_fullscreen=0 popup_autoplay=0 popup_width=800 popup_height=500 popup_effect=fade popup_interval=5 popup_enable_filmstrip=1 popup_filmstrip_height=70 popup_enable_ctrl_btn=1 popup_enable_fullscreen=1 popup_enable_info=1 popup_info_always_show=0 popup_info_full_width=1 popup_enable_rate=0 popup_enable_comment=1 popup_hit_counter=0 popup_enable_facebook=1 popup_enable_twitter=1 popup_enable_google=1 popup_enable_pinterest=0 popup_enable_tumblr=0 watermark_type=none watermark_link=http%3A%2F%2Fweb-dorado.com}

Leave a Comment

Skip to content