SOSW Konin

Mama na medal 2019

Dnia 23.05.2019r w Młodzieżowym Domu Kultury w Koninie odbyła się już XI edycja „Mamy na medal”. Po raz pierwszy organizatorami uroczystości było Towarzystwo Inicjatyw Obywatelskich. Impreza rozpoczęła się o godzinie 16.30, ale nominowane mamy mogły przyjść już na godzinę 14.00 i skorzystać z usług uczennic z Zespołu Szkół Technicznych i Hutniczych w Koninie, z kierunku technik usług fryzjerskich.

Ze Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego im. Janusza Korczaka w Koninie wytypowana do tego tytułu została pani Agnieszka Żabierek. Oprócz tegorocznych laureatek obecne były także ubiegłoroczne „Mamy na medal”. Całą uroczystość uświetniły występy dzieci i młodzieży z Młodzieżowego Domu Kultury, prezentując piosenki o mamach. Imprezę zakończył słodki poczęstunek.

{Loadgallery_wd gallery_type=thumbnails theme_id=1 gallery_id=177 sort_by=order order_by=asc show_search_box=0 show_sort_images=0 search_box_width=180 image_column_number=5 images_per_page=30 image_title=none image_enable_page=1 thumb_width=180 thumb_height=90 thumb_click_action=undefined thumb_link_target=undefined popup_fullscreen=0 popup_autoplay=0 popup_width=800 popup_height=500 popup_effect=fade popup_interval=5 popup_enable_filmstrip=1 popup_filmstrip_height=70 popup_enable_ctrl_btn=1 popup_enable_fullscreen=1 popup_enable_info=1 popup_info_always_show=0 popup_info_full_width=1 popup_enable_rate=0 popup_enable_comment=1 popup_hit_counter=0 popup_enable_facebook=1 popup_enable_twitter=1 popup_enable_google=1 popup_enable_pinterest=0 popup_enable_tumblr=0 watermark_type=none watermark_link=http%3A%2F%2Fweb-dorado.com}

Leave a Comment

Skip to content