SOSW Konin

Konkurs muzyczny KARAOKE

17 kwietnia w świetlicy szkolnej odbył się coroczny konkurs muzyczny, w którym uczniowie prezentują swoje umiejętności wokalne. W tym roku piosenki były głównie z gatunku Disco Polo, co widać było, bardzo wszystkim przypadło do gustu. Śpiewali uczniowie różnych klas, a widownia włączała się żywo do wspólnego śpiewania. Oklaskom i radości nie było końca. Jury złożone z pań- A. Jankowskiej, J. Grzejszczak i U. Małeckiej nie wyłoniło zwycięzców, gdyż wszyscy zasłużyli na pierwsze miejsce.

Konkurs odbył się przy współpracy z p.R Szudrowiczem, który zajął się techniczną stroną imprezy. Zabawa rozpoczęła się wspólnym zaśpiewaniem piosenki – BAŁKANICA, a zakończyła wręczeniem breloczków z serduszkiem, które symbolizują miłość do muzyki. A tej u naszych wokalistów nie brakuje.

{Loadgallery_wd gallery_type=thumbnails theme_id=1 gallery_id=119 sort_by=order order_by=asc show_search_box=0 show_sort_images=0 search_box_width=180 image_column_number=5 images_per_page=30 image_title=none image_enable_page=1 thumb_width=180 thumb_height=90 thumb_click_action=undefined thumb_link_target=undefined popup_fullscreen=0 popup_autoplay=0 popup_width=800 popup_height=500 popup_effect=fade popup_interval=5 popup_enable_filmstrip=1 popup_filmstrip_height=70 popup_enable_ctrl_btn=1 popup_enable_fullscreen=1 popup_enable_info=1 popup_info_always_show=0 popup_info_full_width=1 popup_enable_rate=0 popup_enable_comment=1 popup_hit_counter=0 popup_enable_facebook=1 popup_enable_twitter=1 popup_enable_google=1 popup_enable_pinterest=0 popup_enable_tumblr=0 watermark_type=none watermark_link=http%3A%2F%2Fweb-dorado.com}

 

Leave a Comment

Skip to content