SOSW Konin

Konin skacze dla Kasi

W piątek 29 września, koordynator Agnieszka Jasińska, zaprosiła społeczność szkolną do udziału w akcji „Konin skacze dla Kasi”.

Jak większość konińskich placówek oświatowych, tak i nasz Ośrodek, w tym dyrekcja, nauczyciele, uczniowie i rodzice, wsparli akcję poprzez wykonywanie skoków na skakance. Przy stoliku na terenie boiska zarejestrowały się 82 osoby.

Zgromadzeni usłyszeli najpierw krótką wzmiankę o życiowych problemach pani Kasi, a następnie rozpoczęły się sportowe zmagania. Ze względu na zróżnicowaną sprawność naszych uczniów, podzieliliśmy skoki na wykonywane samodzielne oraz przeskoki przez skakanki, trzymane przez starszych kolegów na różnych wysokościach. Chociaż akcja miała trwać 1 minutę, u nas tak się wszyscy świetnie bawili, że przy skokach upłynęły nam ponad 3 minuty.

Taka była nasza mała cegiełka dla pani Kasi, która z powodu choroby nigdy nie skakała na skakance, ale jak głęboko wierzymy, po operacji, na którą zbiera fundusze będzie skakać!

{Loadgallery_wd gallery_type=thumbnails theme_id=1 gallery_id=79 sort_by=order order_by=asc show_search_box=0 show_sort_images=0 search_box_width=180 image_column_number=5 images_per_page=30 image_title=none image_enable_page=1 thumb_width=180 thumb_height=90 thumb_click_action=undefined thumb_link_target=undefined popup_fullscreen=0 popup_autoplay=0 popup_width=800 popup_height=500 popup_effect=fade popup_interval=5 popup_enable_filmstrip=1 popup_filmstrip_height=70 popup_enable_ctrl_btn=1 popup_enable_fullscreen=1 popup_enable_info=1 popup_info_always_show=0 popup_info_full_width=1 popup_enable_rate=0 popup_enable_comment=1 popup_hit_counter=0 popup_enable_facebook=1 popup_enable_twitter=1 popup_enable_google=1 popup_enable_pinterest=0 popup_enable_tumblr=0 watermark_type=none watermark_link=http%3A%2F%2Fweb-dorado.com}

Leave a Comment

Skip to content