SOSW Konin

KBO – już niedługo głosujemy!

W tym roku do Konińskiego Budżetu Obywatelskiego zostały zgłoszone dwa ciekawe projekty związane z naszym Ośrodkiem. Gorąco zachęcamy do zapoznania się z ich treścią i wsparcia ich we wrześniowym głosowaniu. Liczymy na Was Przyjaciele 😍

projekt mały nr 4 – „Ocalić od zapomnienia – Izba Pamięci Szkoły Podoficerskiej Piechoty dla Małoletnich nr 1 w Koninie”

http://www.kbo.konin.pl/glosowanie-3/2-uncategorised/647-4-ocalic-od-zapomnienia-izba-pamieci-szkoly-podoficerskiej-piechoty-dla-maloletnich-nr-1-w-koninie

projekt mały nr 42 – „Nie boczcie się na bocce. Bocce to gra dla każdego”

http://www.kbo.konin.pl/glosowanie-3/2-uncategorised/686-42-nie-boczcie-sie-na-bocce-bocce-to-gra-dla-kazdego

Głosowanie internetowe potrwa od 05 do 18 września 2022 roku do godziny 16:00, kiedy to zostaną zamknięte Lokalne Punkty Wyborcze, a 18 września będzie można oddać swój głos w Lokalnych Punktach Wyborczych w godzinach 9:00 – 16:00.

Bardzo ważne!

Mieszkańcy Konina mogą w bardzo prosty sposób oddać swoje głosy zarówno w głosowaniu internetowym, jaki i tradycyjnie, poprzez udanie się do lokalu wyborczego. Osoby, które nie są zameldowane w Koninie, a chcą głosować przez internet na KBO, muszą do 26 sierpnia dopisać się do listy głosujących, wypełniając internetowy formularz. Podają w nim swoje imię i nazwisko, telefon oraz dokładny adres zameldowania.

Link do formularza https://bip.konin.eu/kbo_glosowanie/dopisywanie_do_listy_glosujacych.php

W głosowaniu nie ma ograniczeń wiekowych!!! Mogą głosować także nieletni.

Prosimy, aby Państwo wspierali nasze projekty i promowali je w swoich środowiskach, zachęcając do głosowania swoje rodziny, przyjaciół i znajomych.

Skip to content