SOSW Konin

Igrzyska w Abu Dhabi

Jesteśmy dumni! Uczennica naszego Ośrodka Weronika, na wzruszającej uroczystości w Hotelu Marriott w Warszawie, w obecności swoich najbliższych i zaproszonych gości otrzymała nominacje olimpijskie na Światowe Letnie Igrzyska Olimpiad Specjalnych Abu Dhabi 2019. Serdecznie jej Gratulujemy!

Igrzyska rozpoczynają się 14 marca, ale już dzisiaj reprezentacja Olimpiad Specjalnych Polska, która liczy aż 90 osób, wyleciała do Zjednoczonych Emiratów Arabskich. Polscy sportowcy pierwsze dni spędzą w Dubaju, realizując program Host Town. Będą zwiedzać, zachwycać się i aklimatyzować.

Pozostałe dni, do 21 marca, upłyną w sportowym klimacie w Abu Dhabi, na przygotowaniach, preeliminacjach i zawodach. Weronika będzie startować w kolarstwie.

{Loadgallery_wd gallery_type=thumbnails theme_id=1 gallery_id=168 sort_by=order order_by=asc show_search_box=0 show_sort_images=0 search_box_width=180 image_column_number=5 images_per_page=30 image_title=none image_enable_page=1 thumb_width=180 thumb_height=90 thumb_click_action=undefined thumb_link_target=undefined popup_fullscreen=0 popup_autoplay=0 popup_width=800 popup_height=500 popup_effect=fade popup_interval=5 popup_enable_filmstrip=1 popup_filmstrip_height=70 popup_enable_ctrl_btn=1 popup_enable_fullscreen=1 popup_enable_info=1 popup_info_always_show=0 popup_info_full_width=1 popup_enable_rate=0 popup_enable_comment=1 popup_hit_counter=0 popup_enable_facebook=1 popup_enable_twitter=1 popup_enable_google=1 popup_enable_pinterest=0 popup_enable_tumblr=0 watermark_type=none watermark_link=http%3A%2F%2Fweb-dorado.com}

Leave a Comment

Skip to content