SOSW Konin

Full of love

15 września br. na Bulwarze Nadwarciańskim miał miejsce festyn integracyjny zorganizowany przez Młodzieżowy Dom Kultury w Koninie oraz Fundację „Otwarcie”. Uczestniczyliśmy w nim i my. Pod opieką pań: Agnieszki Jezierskiej i Barbary Stefańskiej, w towarzystwie swoich rodziców i rodzeństwa, grupa uczniów ze Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego im. Janusza Korczaka w Koninie zaprezentowała się na scenie w piosence „Konin to my”, połączonej z układem choreograficznym.

Na przygotowanym stoisku chętnie opowiadaliśmy o Ośrodku i specyfice naszej pracy oraz prezentowaliśmy gry planszowe – m.in. Speed Cups czy Katamino, które cieszyły się ogromną popularnością. Wieczorem braliśmy udział w koncercie polskiej gwiazdy – Moniki Kuszyńskiej, bawiąc się pod sceną z innymi uczestnikami festynu. Dzień był udany, a zabawa przednia.

Czekamy już na udział  w festynie za rok.

{Loadgallery_wd gallery_type=thumbnails theme_id=1 gallery_id=186 sort_by=order order_by=asc show_search_box=0 show_sort_images=0 search_box_width=180 image_column_number=5 images_per_page=30 image_title=none image_enable_page=1 thumb_width=180 thumb_height=90 thumb_click_action=undefined thumb_link_target=undefined popup_fullscreen=0 popup_autoplay=0 popup_width=800 popup_height=500 popup_effect=fade popup_interval=5 popup_enable_filmstrip=1 popup_filmstrip_height=70 popup_enable_ctrl_btn=1 popup_enable_fullscreen=1 popup_enable_info=1 popup_info_always_show=0 popup_info_full_width=1 popup_enable_rate=0 popup_enable_comment=1 popup_hit_counter=0 popup_enable_facebook=1 popup_enable_twitter=1 popup_enable_google=1 popup_enable_pinterest=0 popup_enable_tumblr=0 watermark_type=none watermark_link=http%3A%2F%2Fweb-dorado.com}

Leave a Comment

Skip to content