SOSW Konin

Festyn z okazji Święta Szkoły w Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym w Koninie

W piątek 2 czerwca 2017 roku od godziny 9.00 na płycie boiska szkolnego Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego im. Janusza Korczaka w Koninie odbędzie się festyn z okazji Święta Szkoły.

Wszystkich uczniów, rodziców i osoby zaprzyjaźnione z naszym Ośrodkiem serdecznie zapraszamy do udziału w obchodach Święta Naszej Szkoły. Ten szczególny dla Ośrodka dzień będzie zaaranżowany w stylu Dzikiego Zachodu. W tym czasie cała społeczność szkolna będzie integrować się podczas wspólnych zabaw i specjalnie przygotowanych atrakcji. Bogaty program Festynu obejmuje m.in. konkurencje sportowe, koło fortuny, stoisko plastyczne, sensoplastyczne czy malowanie twarzy. Ze sceny uczestników festynu zabawiać będzie instruktor tańców integracyjnych, a nasi uczniowie dadzą popis swoich talentów wokalnych i tanecznych.

Dla wszystkich chętnych udostępnione będą dmuchane zjeżdżalnie, a dla miłośników dobrego jedzenia nie zabraknie specjałów piknikowych w postaci grochówki czy kiełbaski z grilla.

W tym roku w organizację Święta Szkoły prężnie włączyła się 36 Drużyna Harcerska „Nieprzetartego Szlaku” imienia Małoletniaków działająca przy naszym Ośrodku, która przygotowała dla wszystkich uczestników Festynu liczne niespodzianki.

Zapraszamy wszystkich, którzy chcą wspólnie z uczniami i kadrą Ośrodka celebrować ten szczególny dla naszej szkoły dzień. Liczymy na wspaniałą pogodę, a reszta spełni się sama.

 

Leave a Comment

Skip to content