SOSW Konin

Dzień Ziemi

22 kwietnia 2018 r. świat odchodził Dzień Ziemi, w tym roku wypadł w niedzielę. W związku z tym w naszej szkole został on zorganizowany dzień później.

W poniedziałek 23.04.2018 r. gościliśmy w Ośrodku Panią Dorotę Szymczak Dyrektor Społecznego Ogniska Muzycznego w Koninie z młodzieżą, która dla nas  wspaniale grała, śpiewała świętując wraz z nami ten szczególny dzień. Jesteśmy im za to bardzo wdzięczni.

Nasze koleżanki i koledzy z klas trzecich gimnazjum SOSW w ramach realizacji projektu edukacyjnego przygotowali z kolei dla część informacyjną, która wprowadziła w historię i najważniejsze przesłania Dnia Ziemi.

Nad całością jak co roku czuwały Panie L. Huderewicz i i E.Różycka.

{Loadgallery_wd gallery_type=thumbnails theme_id=1 gallery_id=117 sort_by=order order_by=asc show_search_box=0 show_sort_images=0 search_box_width=180 image_column_number=5 images_per_page=30 image_title=none image_enable_page=1 thumb_width=180 thumb_height=90 thumb_click_action=undefined thumb_link_target=undefined popup_fullscreen=0 popup_autoplay=0 popup_width=800 popup_height=500 popup_effect=fade popup_interval=5 popup_enable_filmstrip=1 popup_filmstrip_height=70 popup_enable_ctrl_btn=1 popup_enable_fullscreen=1 popup_enable_info=1 popup_info_always_show=0 popup_info_full_width=1 popup_enable_rate=0 popup_enable_comment=1 popup_hit_counter=0 popup_enable_facebook=1 popup_enable_twitter=1 popup_enable_google=1 popup_enable_pinterest=0 popup_enable_tumblr=0 watermark_type=none watermark_link=http%3A%2F%2Fweb-dorado.com}

Leave a Comment

Skip to content