SOSW Konin

CERAMIDŁA…STRACH SIĘ BAĆ!

W czwartek 23 marca grupa uczniów naszego Ośrodka odwiedziła gościnne progi Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Rychwale, by uczestniczyć w dwóch równolegle odbywających się imprezach.

​Troje uczniów wzięło udział w Wiosennych Impresjach Plastyczno-Muzycznych, które w tym roku odbywały się pod hasłem : „Ceramidła”.  Była to wspaniała okazja do zapoznania się z ciekawą techniką malowania na naczyniach ceramicznych za pomocą specjalnych farb.  Kolejna trójka uczniów przystąpiła do konkursu z języka polskiego i angielskiego pod hasłem: ,,Strach się bać”. Był to test z wiedzy na temat filmu pt. ,, Zmierzch”.  Nasi uczniowie jak zawsze poradzili sobie świetnie.

{Loadgallery_wd gallery_type=thumbnails theme_id=1 gallery_id=51 sort_by=order order_by=asc show_search_box=0 show_sort_images=0 search_box_width=180 image_column_number=5 images_per_page=30 image_title=none image_enable_page=1 thumb_width=180 thumb_height=90 thumb_click_action=undefined thumb_link_target=undefined popup_fullscreen=0 popup_autoplay=0 popup_width=800 popup_height=500 popup_effect=fade popup_interval=5 popup_enable_filmstrip=1 popup_filmstrip_height=70 popup_enable_ctrl_btn=1 popup_enable_fullscreen=1 popup_enable_info=1 popup_info_always_show=0 popup_info_full_width=1 popup_enable_rate=0 popup_enable_comment=1 popup_hit_counter=0 popup_enable_facebook=1 popup_enable_twitter=1 popup_enable_google=1 popup_enable_pinterest=0 popup_enable_tumblr=0 watermark_type=none watermark_link=http%3A%2F%2Fweb-dorado.com}

Leave a Comment

Skip to content